3x3: Két fordulón is túl van a csapatunk

2024. nov. 19., 09:01 | Kosárlabda

Kezdetét vette a Baranya Vármegyei 3×3 „Bernáth Miklós” bajnokság, ahol a tavalyi évadhoz hasonlóan idén is képviselteti magát az Atomerőmű SE 3×3 Szakosztálya.

Az első fordulót a tizedik helyen zártuk, miután vereséget szenvedtünk a Kozármisleny, a PEAC II. és a PEAC gárdájától, végül a Komlót 9-18-ra sikerült legyőznünk. A második forduló már jobban sikerült, a Komló és a 3H csapatánál is jobbnak bizonyultunk, a PEAC II-t azonban itt sem tudtuk megfogni, így ezt az állomást az ötödik helyen zártuk.

Az összesített ranglistán jelenleg a hetedik helyen állunk, a következő forduló december 8-án, vasárnap lesz.

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »

Gulyás Róbert szezonértékelője

2026. máj. 27., 11:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Negyedik helyen zártuk a szezont

2026. máj. 25., 20:04 | Kosárlabda

Elolvasom »