ASE.hu kosárlabda


 Nr.
Időpont   (U21)

Meccs
Eredm.
 1.
04.01. 16:00 (-)

Atomerőmű SE - MAFC

95-79

 2.
04.06. 18:00 (-)
Vasas Budapest - Atomerőmű SE

87-90

 3.
04.12. 16:00 (-)

Atomerőmű SE - JP Autó JKSE

64-75

 4.
04.22. 16:00 (-)

MAFC - Atomerőmű SE

67-74

 5.
04.25. 18:00 (-)

Atomerőmű SE - Vasas Budapest



 6.
05.02. 18:00 (-)

JP Autó JKSE - Atomerőmű SE

 

 

Nr.
Időpont   (U21)

Meccs
Eredm.
 1.
10.09. 18:00 (15:30)

Sopron KC- Atomerőmű SE

80-77

 2.
10.12. 18:00 (15:15)
Atomerőmű SE - MAFC

94-86

 3.
10.19. 18:30 (16:00)

Falco KC Szombathely - Atomerőmű SE

113-81

 4.
10.22. 18:00 (15:15)

Atomerőmű SE - Jászberényi KSE

69-77

 5.
10.29. 18:00 (15:30)

Kaposvári KK - Atomerőmű SE

78-72

 6.
11.06. 19:00 (16:00)

TLI Alba Fehérvár - Atomerőmű SE

96-67

 7.
11.13. 15:00 (17:15)

Atomerőmű SE - Vasas Akadémia  M4

98-77

 8.
11.19. 18:00 (15:30)

Szolnoki Olaj KK - Atomerőmű SE

105-87

 9.
12.03. 18:00 (15:15)

Atomerőmű SE - Naturtex-SZTE-Szedeák

79-72

 10.
12.11. 18:00 (15:00)

Egis Körmend - Atomerőmű SE

102-64

 11.
12.17. 18:00 (15:15)

Atomerőmű SE - PVSK-PANNONPOWER

77-86

 12.
01.07. 18:00 (15:15)

Atomerőmű SE - KTE-Duna Aszfalt

71-72

 13.
01.15. 18:00 (17:00)

Zalakerámia ZTE KK - Atomerőmű SE

99-95

 14.
01.21. 18:00 (15.15)

Atomerőmű SE - Falco KC Szombathely

82-59

 15.
01.28. 18:00 (20:15)

MAFC - Atomerőmű SE

68-81

 16.
02.01. 18:00 (15:15)

Atomerőmű SE - Sopron KC

72-78

 17.
02.04. 18:00 (15:15)

Jászberényi KSE - Atomerőmű SE

102-89

 18.
02.11. 18:00 (15:15)

Atomerőmű SE - Kaposvári KK

78-82
 19.
02.25. 18:00 (15:15)

Atomerőmű SE - TLI Alba Fehérvár

73-83

 20.
03.04. 16:00 (18:15)

Vasas Akadémia - Atomerőmű SE
82-89

 21.
03.08. 18:00 (15:15)
Atomerőmű SE - Szolnoki Olaj KK

82-73

 22.
03.11. 18:00 (15:15)
Naturtex-SZTE-Szedeák - Atomerőmű SE

84-70

 23.
03.14. 18:00 (15:15)
Atomerőmű SE - Egis Körmend

95-84

 24.
03.18. 18:00 (15:30)
PVSK PANNONPOWER - Atomerőmű SE



 25.
03.23. 18:00 (15:30)
KTE-Duna Aszfalt - Atomerőmű SE



 26.
03.26. 18:00 (15:15)

 Atomerőmű SE - Zalakerámia ZTE KK