Városi Kosárlabda Bajnokság őszi sorsolása

2010.09.20, 06:46 Kosárlabda
VÁROSI KOSÁRLABDA BAJNOKSÁG20102011.   Őszi Forduló

1. FORDULÓ

Október 04. hétfő

19:30 Judoplasztika - Vak Baglyok
20:30 Ultra Violák – Alibi KC

Október 05. kedd

20:30 Hardcore – Street Boys

Október 06. szerda

19:30 Gin Tonic – Old Boys
20:30 Neu Komm City – Face Kings

Október 07. csütörtök

20:30 Space Jam – Ankle Breakers


2. FORDULÓ

Október 11. hétfő

19:30 Ankle Breakers – Judoplasztika
20:30 Street Boys – Ultra Violák

Október 12. kedd

20:30 Alibi KC – Hardcore

Október 13. szerda

19:30 Old Boys - Neu Komm City
20:30 Face Kings – Gin Tonic

Október 14. csütörtök

20:30 Vak Baglyok – Space Jam


3. FORDULÓ

Október 18. hétfő

19:30 Judoplasztika - Street Boys
20:30 Vak Baglyok  – Gin Tonic

Október 19. kedd

20:30 Neu Komm City – Ankle Breakers

Október 20. szerda

19:30 Hardcore – Old Boys
20:30 Ultra Violák – Face Kings

Október 21. csütörtök
 
20:30 Space Jam – Alibi KC


4. FORDULÓ

Október 25. hétfő

19:30 Alibi KC – Judoplasztika
20:30 Vak Baglyok – Neu Komm City

Október 26. kedd

20:30 Ankle Breakers – Gin Tonic

Október 27. szerda

19:30 Old Boys – Ultra Violák
20:30 Face Kings – Hardcore

Október 28. csütörtök

20:30 Street Boys – Space Jam


5. FORDULÓ

December 20. hétfő

19:30 Judoplasztika – Neu-Komm City*
20:30 Hardcore – Vak Baglyok*

November 02. kedd

20:30 Ultra Violák – Ankle Breakers

November 03. szerda

19:30 Alibi KC – Old Boys
20:30 Street Boys – Face Kings

November 04. csütörtök

20:30 Space Jam – Gin Tonic


6. FORDULÓ

November 08. hétfő

19:30 Gin Tonic - Judoplasztika
20:30 Ankle Breakers – Hardcore

November 09. kedd

20:30 Vak Baglyok – Ultra Violák

November 10. szerda
 
19:30 Old Boys – Street Boys
20:30 Face Kings – Alibi KC

November 11. csütörtök

20:30 Neu Komm City – Space Jam


7. FORDULÓ

November 15. hétfő

19:30 Street Boys – Ankle Breakers
20:30 Alibi KC – Vak Baglyok

November 16. kedd

20:30 Hardcore – Neu Komm City

November 17. szerda

19:30 Judoplasztika – Face Kings
20:30 Space Jam – Old Boys

November 18. csütörtök

20:30 Ultra Violák – Gin Tonic

8. FORDULÓ

November 22. hétfő

19:30 Vak Baglyok – Street Boys
20:30 Neu Komm City – Ultra Violák

November 23. kedd

20:30 Gin Tonic – Hardcore

November 24. szerda

19:30 Old Boys – Judoplasztika
20:30 Ankle Breakers – Alibi KC

November 25. csütörtök

20:30 Face Kings – Space Jam

9. FORDULÓ

November 29. hétfő

19:30 Judoplasztika – Ultra Violák
20:30 Street Boys – Neu Komm City

November 30. kedd

20:30 Alibi KC – Gin Tonic

December 01. szerda

19:30 Old Boys – Ankle Breakers
20:30 Face Kings – Vak Baglyok

December 02. csütörtök

20:30 Space Jam – Hardcore

10. FORDULÓ

December 06. hétfő

19:30 Hardcore – Judoplasztika
20:30 Neu Komm City – Alibi KC

December 07. kedd

20:30 Gin Tonic – Street Boys

December 08. szerda

19:30 Vak Baglyok – Old Boys
20:30 Ankle Breakers – Face Kings

December 09. csütörtök

20:30 Ultra Violák – Space Jam

11. FORDULÓ

December 13. hétfő

19:30 Vak Baglyok – Ankle Breakers
20:30 Hardcore – Ultra Violák

December 14. kedd

20:30 Gin Tonic – Neu Komm City

December 15. szerda

19:30 Old Boys – Face Kings
20:30 Street Boys – Alibi KC

December 16. csütörtök

20:30 Judoplasztika – Space jam

Mérkőzés Pótlások Időpontjai:

November 5, 12, 19, 26, dec.10. Pénteki napokon!