Paks: Evans 10/3, Harris 5/3, Faust 10/3 Coleman 22/3 Lóránt 32/9.
Csere: Kovács 4, Valerio-Bodon -, Velkey -, Kis -, Jackson 6.

Oroszlány: Abell 17/9, Illés 5/3, Zsiros -, Rizvic 26/3, Bozsovics 11.
Csere: Washington 7/3, Garamvölgyi 2, Demeter 2, Hayes 15.

Elképesztően jó hangulatban kezdődött el a találkozó, mindkét szurkolótábor kitett magáért. Oroszlányi kosárral kezdődött a mérkőzés, de pillanatok alatt dobtunk tíz pontot és a gyors játékunkra a vendégek nem találták az ellenszert. Azt is hozzá kell tenni, hogy a védekezésünk ismét kifogástalan volt, 7 perc elteltével mindösszesen 9 pontot engedtünk meg a vendég gárdának. A negyed utolsó perceire feléledtek az oroszlánok és egy utolsó másodperces kettő plusz egyes kosárral 8 pontra zárkóztak fel. (26-18)

A második negyed kezdő percei kiélezett párharcot mutattak, de Lóránt Peti és Orlando Coleman remek teljesítményének köszönhetően tartani tudtuk a 10 pontos különbséget, egészen az utolsó percekig, ekkor azonban a vendégcsapat talált be többször. (51-44)

Lendületes játékkal folytatódott a szünet után a mérkőzés, a harmadik negyed első percei Nick Faustról szóltak. Jól dobott az OSE is, folyamatosan közel tartották magukat a mieinkhez, olyannyira, hogy a negyed feléhez közeledve Bozovic kosarával 5 pontra zárkóztak fel. (60-55) Ezután erőre kaptunk és ismét 10 pont felé tornáztuk a különbséget, de az OSE a negyed végére a mérkőzés során először 3 pontra zárkózott fel. (71-68)

Labdaszerzéssel és Lóri 27. pontjával indítottuk a záró etapot, amit gyorsan egy Demeter kosár követett a túloldalon. Elérkezett az abszolút mélypont, kiegyenlített az OSE a negyed 3. percében. (74-74) Zúgott a csarnok a „Mindent bele!” rigmustól, ekkor azonban az egész mérkőzésen szenzációsan teljesítő Lóránt Peti mindkét büntetőt kihagyta. Az apró hibát két nagyon fontos duplával javította ki Lóri, aki ekkor már 31 pontnál járt. Bravúros védőmunkát produkáltunk az elkövetkező percekben, blokkolás, labdaszerzés és egy óriási Coleman zsákolás után 82-76-os állásnál kért időt az OSE. Végül még közel került a vendég gárda, de megfordítani már nem tudták a meccset. 89-85-re nyertük meg zsinórban a negyedik meccsünket.

Branislav Dzunic: Az első negyedben jó játékot produkálunk aztán elkezdtünk szenvedni, ennek ellenére úgy gondolom, hogy megérdemelten nyertünk. A második félidőben közel állt a fordításhoz az OSE, de sikerült megtartani a vezetést. Gratulálok a csapatomnak.

Lóránt Péter: Örülök, hogy sikerült zsinórban a negyedik győzelmet is megszerezni. Az elején jó védekezést produkáltunk, utána inkább a támadásokra lehetett büszke mindkét csapat. Sok pontot kaptunk hazai pályán, gratulálok az OSE-nak, egy pillanatig nem éreztem, hogy sima meccs lesz. Szimpatikus csapat az Oroszlány, megyünk tovább.

Sebastjan Krasovec: Gratulálok a Paksnak. Gyengén kezdtünk és könnyű kosarakat kaptunk. Mínusz 15-ről jöttünk vissza, nagy energiákat mozgósítottunk és a végén sikerült egálra hozni a találkozót. Ekkor kihagytunk pár büntetőt, sok eladott labdánk is volt és nem sikerült végig vinni a támadásainkat. Nincs egy rossz szavam sem, nincs vége a bajnokságnak, megyünk tovább.

Illés Máté: Gratulálok az ASE-nak. A meccs kezdete a végén megbosszulta magát, nagy energiákat mozgósítottunk, de nem tudtuk átvenni a vezetést. A végén jobb volt az ASE és ez döntött.