Play-out – VI. Forduló
Hübner-Nyíregyháza BS – Atomerőmű SE
81 – 88
(23-27, 22-27, 20-22, 16-12)

Bazsó triplájával indult a találkozó, erre Gulyás Milán válaszolt egy hatalmas zsákolással, majd Perry is betalált a túloldalon. Nálunk Grubor és Edwin folytatták a pontgyártást, 5-10-es állásnál kért először időt a hazai gárda. 11-2-es rohanás következett a fehér mezeseknél, a kosárcsendünket végül Edwin kettese és Buckingham triplája törte meg. A negyedet végül 23-27-re nyertük meg.

Perry triplájára Gulyás válaszolt a túloldalon, jó iramban kezdődött a második etap. Fazekas három pontja után ismét Gulyás volt eredményes először egy ziccerből, majd zsinórban két hármast is bevágott, Milán rendkívül hasznosan játszott a mai estén, Buckingham pontjai után ismét időt kértek a hazaiak. (37-40) Jól járattuk a labdát, a rövid kispadunk ellenére a rotáció is megvolt, energikus, lendületes kosárlabdát játszottunk, ennek az eredménye egy 10 pontos előny lett a félidő előtt két perccel.  Végül 45 – 54-es állással mehettünk a nagyszünetre.

Pipiras kosarával indult a második félidő, majd Edwin triplázott. Folytattuk a magabiztos, gyors és pontos játékot, a Nyíregyháza nem nagyon találta az ellenszert a támadásainkra, ráadásul még védekezésben is jól teljesítettünk annak ellenére, hogy alacsony szerkezettel tudtunk játszani. Gulyás labdaszerzését követően Csizmadia dobhatott egy könnyű ziccert, ekkor az előnyünk már 16 pontra nőtt, ismét időt kértek a hazaiak. (51-67) A technikai megbeszélést követően 6-0-ás nyíregyházi rohanással folytatódott a mérkőzés, időt kért Csirke Ferenc, hogy rendezni tudjuk a sorainkat. Folytatta a zárkózást a fehér mezes gárda, ebben a negyedben tíz ponton belülre is „be tudtak nézni”, végül Csizmadia kosarával 65-76-os állással fordulhattunk az utolsó 10 percre.

8-0-ás rohanással indítottak Perryék a negyedik negyed elején, ezzel 3 pontra jöttek vissza három perc alatt, végül Buckingham kosarával szépítettünk, de Bazsó kinti dobása is jó volt. (76-78) Csizmadia küzdött hatalmasat a palánk alatt, végül Pajorhoz jutott a jabda aki bevágta a triplát egy nagyon fontos momentumban. Gulyás és Edwin pontjaival kezdtük el bebiztosítani a győzelmünket, végül 81-88-ra arattunk sikert a Continental Arénában.