Hazai pályán javítottuk ki a Honvéd elleni vereséget.

Paks: Edwin 7/3, Pajor -, Buckingham 31/6, Eilingsfeld 13, Atkinson 14
Csere: Gulyás M. 3/3, Frank 11/3, Grubor 8/6.

Szeged: Washington 10/3, Polányi -, Nicholson 13, Bognár 10, Roberson 17
Csere: Balogh S. 6/3, Kerpel-Fronius B. -, Carter 3/3, Person 11/3, Filipovics -

Nicholson kettesével indult a találkozó, majd Atkinson Jr is betalált a mi oldalunkon, majd Edwin hármasával folytatódott a mérkőzés. Kissé lassan indult be az összecsapás, a csapatok fej-fej mellett haladtak a negyed jelentős részében, nálunk Buckingham, Edwin, Atkinson Jr. és Eilingsfeld termelték a pontokat, a vendég gárdánál Bognár, Nicholson és Robertson voltak eredményesek. Edwin kosarával az utolsó percben 5 pontra növeltük az előnyünket. (21-16)

Gulyás triplája csorgott le a negyed elején a gyűrűről, Person azonban pontos volt, erre Grubor tudott válaszolni. Person és Balogh hármasaival az előny már a Szegednél volt, Eilingsfeld és Buckingham gondoskodott arról, hogy ez ne legyen így sokáig. (27-24) Pillanatok alatt fordult a kocka és a Szeged pontos és agresszív játékának köszönhetően ismét átvette a vezetést. Nem sokáig tudták ezt az eredményt tartani a kék mezesek, Frank utolsó másodperces triplájával ismét nálunk volt az előny. Végül az első félidőt 36-35-ös állással zártuk.

Nicholson indította a harmadik felvonást, Eilingsfeld triplája lecsorgott, majd Roberson és Person szereztek egy könnyű kosarakat. Erre már jött Jonesytól a válasz, de a Szeged sem tétovázott, sokkal jobban kezdték a második félidőt a vendégek, mint mi. (40-45) Buckingham középtávolija után Nicholson talált be ismételten, a vendégek lendülete azonban alábbhagyott, Frank, Buckingham és Atkinson Jr. kosarával kiegyenlítettünk. (47-47) Buckingham bekapcsolta a rakétákat és a vállára vette a csapatot, a 18. pontja után már nálunk volt az előny, ráadásul Guylás triplájával tovább is tudtuk növelni azt. (56-52) Washington is betalált kintről, Buckingham azonban megállíthatatlan volt, az amerikai légiósunk találatával 5 ponttal lógtunk meg a negyed végén. (60-55)

Folytattuk a jó játékot a záró felvonásban is, 3 perc elteltével már 12 pontra nőtt az előnyünk. (71-59) Két gyors szegedi kosárral folytatódott az összecsapás, majd Eilingsfeld zsákolása rázta fel a közönséget, ezt Washington két büntetője követte, amire Grubor és buckingham "tripláztak rá". Atkinson Jr. zsákolása után szinte már biztossá vált a győzelem, a Szeged teljesen szétesett a negyedik negyedre, végül a mérkőzést 87-70-re nyertük meg.