Felemás mérleg a szezonnyitón

2016.11.20, 21:17 Kosárlabda
A Pest megyei bajnokság szezon nyitója számunkra Dunaújvárosban kezdődött. Az első meccset a Dunaújvárosi Főiskola DSE csapata ellen játszottunk, az első negyedből egy kisebb hátránnyal jöttünk ki, majd a második negyedet nyerve átvettük a vezetést. Sajnos a védekezésünk nem úgy működött ahogy azt szerettük volna. Viszont az eredményes támadásainkkal és az 5–ös poszton lévő előnyünkkel sikerült megnyerni a meccset.   Dunaújvárosi Főiskola DSE – ASE: 98 : 113 ASE: Gárdai 4, Pesztericz, Sánta 10, Pintér 6, Gárdai M 22, Magyar 8, Németh 2, Berka 20, Kuti 2, Strasszer 2, Renkecz 31, Nagy 6,   A második mérkőzést egy meccses pihenővel kezdtük, az ellenfél a Szekszárd ALISCA Sólymok csapata volt. Sajnos ezen a mérkőzésen még annyira se működött a védekezésünk mint az előzőn. Elkéstünk a besegítésekkel. Az ellenfél nagyon mentálisan állt fel a pályára, sajnos ez rólunk nem volt elmondható. Voltak ugyan pillanatok amikor jobban ment és csapatként játszottunk de ez nem tartott sokáig.   Szekszárd ALISCA Sólymok – ASE: 107 : 54 ASE: Gárdai 2, Pesztericz, Sánta 6, Pintér 4,Gárdai M 3, Magyar 3, Németh 3/3, Berka, Kuti 13, Strasszer 2, Renkecz 18, Nagy,   A meccs végén a fiúkkal az öltözőben megbeszéltük a hibáinkat, reméljük hogy a következő mérkőzésen erre már figyelni fognak, és a pályára is 100%-os koncentrációval mennek fel. A következő fordulóig van lehetőségünk javítani ezeken a hibákon.