Elrontott első félidőn múlt a regionális döntő

2013.12.13, 09:37 Kosárlabda

Vasárnap az U-16-os csapat Kecskemétre utazott ahol mi a házigazda Kecskemét Kosárlabda Akadémiával játszottuk az első mérkőzést míg a második meccset  Baja-Szentes vívta.
Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést, rengeteg hibával játszottunk de az ellenfél sem tűnt ki extra játékkal.
Rossz százalékkal dobtunk és nem kellő agresszivitással léptünk pályára. Ennek az lett az eredménye, hogy egy félidő alatt mindösszesen 14 pontig jutottunk. A második félidőben a becsületünkért játszottunk és 180 fokos fordulatot vett a mérkőzés. Mi felfokozott mentális állapotban küzdöttünk sok labdaszerzéssel, könnyű kosarakkal zárkóztunk de sajnos ez rengeteg energiát felemésztett és mivel nem volt nagy rotációs lehetőségünk így a negyedik negyedben ismét ellépet a Kecskemét.
KECSKEMÉTI KOSÁRLABDA AKADÉMIA/ A - Atomerőmű SE
68:44
Csobán 5/3, Plézer 6/6, Tálosi -, Dénes -, Rausch- Krasznai-, GULYÁS 20/9, Lenger 10, Kalmár 3,
A harmadik helyért Szentessel játszottunk mely egy nagyon jó szerkezetű csapat, 5-6 190cm-nél magasabb, jó adottságú gyerekekkel. Mindenki nagyon igyekezett, hogy az első meccs hibáit kijavítsuk és végig koncentráltan megfelelő energiával játszva sikerült egy jó mérkőzésen nyerni ellenük.