2007 - 3. mérkőzés

2007.05.03, 14:14 Kosárlabda
3. mérkőzés2007.05.03. - Atomerőmű SE - Falco KC 66-74 - 1:2 a Falco javáraAtomerőmű SE - Falco KC-SzombathelyRájátszás, negyeddöntő, 3. mérkőzésNem változott a koreográfia: a paksi meccset követően ismét a Falco örülhetett, így az Atomnak vasárnap ismét nyernie kell Szombathelyen, ha nem akar kiesni.Atomerőmű SE - Falco KC 66-74 (12-15, 20-22, 18-14, 16-23)Paks, 1000 néző. V: Bodnár, Ádám, Pálla.ASE: Mészáros Z. (2), Kiss Zs. (5/3), Grizzard (9/3), Zuzak (4/3), Czigler (4). Csere: Horváth Z. (8/3), Stewart (9/3), BALAZIC (25/9). Edző: Zsoldos András.Falco: KÁLMÁN (20/9), FRAZIER (16), Pankár (10), WILEY (20/12), Aliaksejev (5). Csere: Feigl (-), Borszéki (3/3), Gráczer (-), Will (-). Edző: Szrecsko Szekulovics.Az eredmény alakulása: 5. perc: 5-10, 15. p.: 23-27, 25. p.: 41-46, 35. p.: 55-59.Kipontozódott: Kiss Zs. a 38. percben. Zsoldos András: - Kulcsjátékosaink gyengén játszottak, vasárnap újból nekifutunk a feladatnak.Szrecsko Szekulovics: - Óriási győzelmet arattunk, nagyon jól védekeztünk, emellett higgadtan is játszottunk. Nagy lehetőség van a kezünkben, vasárnap megpróbálunk élni vele.Webszemle:- Walters már nem hiányzik - Tolnai Népújság - ... - Balazic egyedül kevés volt -Tolnai Népújság - ... - Megint nem volt előny a hazai pálya a párosításban - Nemzeti Sport - ... - A negyedik mérkőzés dönthet - Sportfórum - ... - TABELLA, FORDULÓRÓL FORDULÓRA - Nemzeti Sport - ... - Statisztika